BREDAL INV. ApS
Årets resultat 2025
114.855
114.855
DKK
Vil du bekræfte ejerskab og styre, hvad siden viser?
stamdata
| CVR-nummer | 34072035 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2011-11-30 |
| kapital | DKK 125.000 |
| sidst opdateret | 2025-05-21 |
Beliggenhed
| adresse | Grønagervej 8, 9760 Vrå |
| by | 9760 Vrå |
| kommune | Hjørring Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| revisor | EY Godkendt Revisionspartnerselskab |
aktører og ejere
Ejere
| Tommy Bredal | Legal ejer | 100 % | Fra: 30.11.2011 |
Direktion
| Tommy Bredal | Direktør | Fra: 30.11.2011 |
Stiftere
| Tommy Bredal | Stifter | Fra: 30.11.2011 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
DIY ApS
CVR 40413944
|
50–66,66 % | 07.03.2019 | — | — |
|
STARING A/S
CVR 27672701
|
50–66,66 % *
Ejerudvikling
50–66,66 %: fra 27.02.2017 20–24,99 %: 31.12.2011 – 26.02.2017 |
27.02.2017 | — | — |
Stifter af
| virksomhed | ejerandel | fra | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|
|
DIY ApS
CVR 40413944
|
07.03.2019 | — | — |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -4.375 | -4.374 | -4.375 | -4.375 | -4.375 | -4.624 |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skat | 135.754 | 1.073.031 | 562.844 | 1.042.001 | 753.915 | 366.406 |
| Årets resultat | 114.855 | 1.073.031 | 562.844 | 1.042.001 | 753.915 | 366.406 |
| Egenkapital | 4.097.421 | 4.050.067 | 3.038.036 | 2.534.092 | 1.549.291 | 851.876 |
| Aktiver i alt (balance) | 4.171.905 | 4.080.169 | 3.066.911 | 2.562.967 | 1.578.166 | 1.335.125 |
| Selskabskapital | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 | 125.000 |
| Gæld i alt | 74.484 | 30.102 | 28.875 | 28.875 | 28.875 | 483.249 |
| Likvide beholdninger | 80.849 | 61.298 | 1.395 | 3.994 | 5.534 | — |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | — | — | — | — | — |
| Soliditetsgrad | 98,2 % | 99,3 % | 99,1 % | 98,9 % | 98,2 % | 63,8 % |
| Årsrapport |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
vis
info |
Alle årsrapporter (7)
| periode | offentliggjort | revisor | |
|---|---|---|---|
| 01/01 2025 – 31/12 2025 | EY Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2024 – 31/12 2024 | EY Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2023 – 31/12 2023 | EY Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2022 – 31/12 2022 | EY Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2021 – 31/12 2021 | EY Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2020 – 31/12 2020 | EY Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport | |
| 01/01 2019 – 31/12 2019 | Ernst & Young Godkendt Revisionspartnerselskab | vis rapport |
p-enheder (1)
-
BREDAL INV. ApS Aktiv P-nr. 1017306126
- adresse
- Grønagervej 8, 9760 Vrå
- startet
- 30.11.2011
- ansatte
- —