← tilbage
Gem favorit

Capturi A/S

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 41183527 Aktiv A/S 1456 København K
Årets resultat 2025 -1.035.000 -1 mio DKK
CVR-nummer41183527
status Aktiv
virksomhedsformAktieselskab
stiftet2020-02-20
kapitalDKK 1.324.000
telefon70908800
e-mailsupport@puzzel.com
hjemmesidehttps://www.puzzel.com/dk/
sidst opdateret2026-06-24
Beliggenhed
adresse Vestergade 18, 1456 København K
by1456 København K
kommuneKøbenhavn Kommune
Branche
hovedbranche Computerprogrammering (621000)
Ansatte (CVR)
2025-03 34 ansatte · 27 årsværk
−1 ansat (−3 %) siden marts 2024
månedansatteårsværk
2025-03 34 27
2025-02 33 27
2025-01 34 28
2024-12 33 27
2024-11 33 28
2024-10 33 29
2024-09 32 27
2024-08 34 28
2024-07 35 28
2024-06 36 30
2024-05 37 28
2024-04 35 30
2024-03 35 30
2024-02 37 30
2024-01 36 31
2023-12 36 30
2023-11 36 30
2023-10 36 31
2023-09 37 32
2023-08 36 31
2023-07 35 30
2023-06 37 30
2023-05 36 29
2023-04 38 29
Ejere
Puzzel Bidco Denmark ApS · CVR 44969661 Legal ejer 100 % Fra: 22.11.2024
Direktion
Frederic Corentin Laziou Direktør Fra: 22.11.2024
Bestyrelse
Stephen John Grist Formand Fra: 22.11.2024
Frederic Corentin Laziou Bestyrelsesmedlem Fra: 22.11.2024
Elin Filipp Bestyrelsesmedlem Fra: 22.09.2025
Stiftere
Visma Public Technologies A/S · CVR 37098922 Stifter Fra: 20.02.2020
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 20.737.00015.775.6538.246.1631.710.756-248.283-1.487.663
Driftsresultat -716.000-10.544.977-15.699.538-21.290.874-13.889.419-11.888.190
Resultat før skat -1.035.000-11.773.980-15.845.463-21.391.600-14.196.943-12.356.818
Årets resultat -1.035.000-11.773.980-15.845.463-21.391.600-10.111.310-12.739.513
Egenkapital -2.312.000-1.276.1855.559.21112.431.79220.610.45612.360.119
Aktiver i alt (balance) 22.834.00014.527.76212.360.41918.320.39727.605.15821.067.132
Selskabskapital 1.324.0001.324.4921.258.4691.138.497974.362749.245
Gæld i alt 25.146.00015.803.9476.801.2085.888.6056.994.7025.612.013
Likvide beholdninger 745.000370.7131.114.3466.097.02111.668.5363.819.026
Antal ansatte (årsrapport) 72930282017
Lønomkostning pr. ansat 2.652.714734.461655.730677.191498.909465.028
Soliditetsgrad -10,1 %-8,8 %45,0 %67,9 %74,7 %58,7 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-07-10
Revisor: (venstre underskriver)
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-04-24
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-23
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-28
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-05-03
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-17
Revisor: EY Godkendt Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (6)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 (venstre underskriver) vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport
20/02 2020 – 31/12 2020 EY Godkendt Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.