← tilbage
Gem favorit

DOMOPOL ApS

CVR 34582491 Under tvangsopløsning APS 9900 Frederikshavn
Årets resultat 2024 -248.698 -248.698 DKK
CVR-nummer34582491
status Under tvangsopløsning
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2012-05-20
kapitalDKK 136.579
telefon26800820
sidst opdateret2026-08-13
Beliggenhed
adresse Havlund 24, 9900 Frederikshavn
by9900 Frederikshavn
kommuneFrederikshavn Kommune
Branche
hovedbranche Anden udlejning af boliger (682030)
Revisor
firma BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Peter Mikkelsen
Ansatte (CVR)
2023-12 1 ansatte · 1 årsværk
Uændret siden december 2022
månedansatteårsværk
2023-12 1 1
2023-11 1 1
2023-10 1 1
2023-09 1 1
2023-08 1 1
2023-07 1 1
2023-06 1 2
2023-04 1 1
2023-03 1 1
2023-02 1 2
2022-12 1 1
2022-11 1 1
2022-09 1 2
2022-06 1 1
2022-05 1 1
2022-04 1 1
2022-03 1 1
2021-12 6 4
2021-11 5 4
2021-10 5 4
2021-09 6 4
2021-08 6 6
2021-07 6 5
2021-06 6 5
Ejere
Domopol Holding ApS · CVR 42898449 Legal ejer 100 % Fra: 02.12.2021
Stiftere
Morten Lauritsen Stifter Fra: 20.05.2012
Dominika Lauritsen Stifter Fra: 20.05.2012
Øvrige
Jens Pontoppidan Likvidator Fra: 09.10.2026
Stifter af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Boligselskabet Blommehaven ApS
CVR 42209139
11.03.2021 — —
Ejendomsselskabet Femern ApS
CVR 42206288
11.03.2021 — —
nøgletal 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat -311.158752.9301.040.1023.854.8996.469.3243.991.993
Driftsresultat -339.93899.452481.6141.891.2622.419.2401.195.175
Resultat før skat -311.3421.036.222354.8221.869.4442.166.678951.517
Årets resultat -248.698829.575299.7761.469.3031.687.294718.657
Egenkapital 1.487.5943.736.2933.906.7189.606.9428.137.6396.450.344
Aktiver i alt (balance) 1.575.2884.698.49012.068.11620.515.43819.253.95220.202.317
Selskabskapital 136.579136.579136.579136.579136.579136.579
Gæld i alt 87.694962.1977.427.94910.047.51110.127.79311.401.991
Likvide beholdninger 514.9291.279.2901.085.345115.2202.165.752581.407
Antal ansatte (årsrapport) 1115118
Lønomkostning pr. ansat ———378.520361.039336.074
Soliditetsgrad 94,4 %79,5 %32,4 %46,8 %42,3 %31,9 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-06-25
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-04-23
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-05-31
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-01
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-03-12
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-08-26
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (6)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2024 – 31/12 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.