← tilbage
Gem favorit

HEINSEN & AGGER ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 19407403 Opløst efter frivillig likvidation APS 6715 Esbjerg N
Årets resultat 2025 538.696 538.696 DKK
CVR-nummer19407403
status Opløst efter frivillig likvidation
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet1996-07-03
kapitalDKK 125.000
sidst opdateret2026-01-26
Beliggenhed
adresse Østervangsvej 32, 6715 Esbjerg N
by6715 Esbjerg N
kommuneEsbjerg Kommune
Branche
hovedbranche Installation af vvs-, varme- og klimaanlæg (432200)
Revisor
firma BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab · ifølge seneste årsrapport
underskriver Jesper Smedegaard Larsen
Ansatte (CVR)
2025-01 3 ansatte · 2 årsværk
−3 ansatte (−50 %) siden januar 2024
månedansatteårsværk
2025-01 3 2
2024-12 4 4
2024-11 4 4
2024-10 4 4
2024-09 4 4
2024-08 4 4
2024-07 4 4
2024-06 5 4
2024-05 5 5
2024-04 6 6
2024-03 7 7
2024-02 6 6
2024-01 6 6
2023-12 6 6
2023-11 6 6
2023-10 6 6
2023-09 5 5
2023-08 5 5
2023-07 5 5
2023-06 5 5
2023-05 5 5
2023-04 5 5
2023-03 5 5
2023-02 5 5
ingen aktive aktører registreret
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 6.508.1289.264.57311.593.09413.377.17121.606.02216.227.265
Driftsresultat 595.935-219.6961.505.8603.095.2789.299.4177.653.599
Resultat før skat 576.114-688.106603.7923.252.8196.685.8262.374.743
Årets resultat 538.696-677.106464.1312.543.8195.207.8261.844.749
Egenkapital -806.506-1.345.2024.337.6066.373.47510.529.6565.821.830
Aktiver i alt (balance) 457.5913.252.5898.205.65912.760.92722.542.35521.201.126
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 1.264.0974.547.7913.818.0536.037.45211.511.69914.886.296
Likvide beholdninger 448.384325.8144.970.5948.771.02617.812.80412.080.400
Antal ansatte (årsrapport) 101517131412
Lønomkostning pr. ansat 582.675621.009583.267799.764868.475707.656
Soliditetsgrad -176,2 %-41,4 %52,9 %50,0 %46,7 %27,5 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2025-09-15
Revisor: BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-07-09
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-13
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-27
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-05-25
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2020-07-08
Revisor: Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (6)
periodeoffentliggjortrevisor
01/04 2024 – 31/03 2025 BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/04 2023 – 31/03 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/04 2022 – 31/03 2023 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/04 2021 – 31/03 2022 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/04 2020 – 31/03 2021 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/04 2019 – 31/03 2020 Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.