← tilbage
Gem favorit

INGESMINDE HOLDING ApS

CVR 28667280 Aktiv APS 9575 Terndrup
Årets resultat 2025 9.934.470 9,9 mio DKK
CVR-nummer28667280
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2006-11-06
kapitalDKK 125.000
sidst opdateret2026-02-16
Beliggenhed
adresse Industrivej 4, 9575 Terndrup
by9575 Terndrup
kommuneRebild Kommune
Branche
hovedbranche Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Ejere
Kenny Thygesen Legal ejer 100 % Fra: 06.11.2006
Direktion
Kenny Thygesen Direktør Fra: 06.11.2006
Stiftere
Kenny Thygesen Stifter Fra: 06.11.2006
Ejer af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Anker Engelunds Vej 15 ApS
CVR 36708921
100 % 10.04.2015 — —
Terndrup Autolakering ApS
CVR 46023188
100 % 07.11.2025 — —
TERNDRUP TAXA OG TURISTBUSSER A/S
CVR 27085202
100 % 06.11.2006 — —
TTT Finans 2021 ApS
CVR 42551945
100 % 19.07.2021 — —
TTT Finans 2022 ApS
CVR 42924180
100 % 22.12.2021 — —
TTT Finans 2025 ApS
CVR 45748073
100 % 10.07.2025 — —
Stifter af
virksomhed ejerandel fra resultat egenkapital
Anker Engelunds Vej 15 ApS
CVR 36708921
10.04.2015 — —
Terndrup ApS
CVR 36708913
10.04.2015 — —
Terndrup Autolakering ApS
CVR 46023188
07.11.2025 — —
TTT Finans 2021 ApS
CVR 42551945
19.07.2021 — —
TTT Finans 2022 ApS
CVR 42924180
22.12.2021 — —
TTT Finans 2025 ApS
CVR 45748073
10.07.2025 — —
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 179.690.489170.603.573129.895.10691.964.557——
Driftsresultat 15.809.65517.082.1055.488.982-1.722.8013.181.7723.815.108
Resultat før skat 12.902.69113.391.3652.837.786-3.755.5763.042.8473.697.985
Årets resultat 9.934.47010.242.8642.178.138-2.897.5613.071.0643.727.599
Egenkapital 33.687.55623.753.08713.510.22311.390.98616.334.99313.263.929
Aktiver i alt (balance) 104.002.58888.383.68477.282.07459.679.24018.551.58516.989.223
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 68.224.69462.993.39062.485.29547.943.8622.216.5923.725.294
Likvide beholdninger 7.350.704845.1671.695.84444.889105.181215.255
Antal ansatte (årsrapport) 29728525918411
Lønomkostning pr. ansat 494.753480.203441.703464.549——
Soliditetsgrad 32,4 %26,9 %17,5 %19,1 %88,0 %78,1 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-06-14
Revisor: BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-05-23
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-06-24
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-06-16
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-06-23
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-05-26
Revisor: BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 BDO Statsautoriseret Revisionspartnerselskab vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport
01/01 2019 – 31/12 2019 BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.