← tilbage
Gem favorit

PINTXOS ApS

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 26662974 Aktiv APS 1366 København K
Årets resultat 2026 241.180 241.180 DKK
CVR-nummer26662974
status Aktiv
virksomhedsformAnpartsselskab
stiftet2002-05-22
kapitalDKK 125.000
sidst opdateret2026-06-26
Beliggenhed
adresse Nansensgade 63, 1366 København K
by1366 København K
kommuneKøbenhavn Kommune
Branche
hovedbranche Servering af mad i restauranter og caféer (561110)
Ansatte (CVR)
2026-08 13 ansatte · 9 årsværk
Uændret siden august 2025
månedansatteårsværk
2026-08 13 9
2026-07 13 9
2026-06 14 10
2026-05 13 10
2026-04 11 9
2026-03 10 9
2026-02 10 9
2026-01 11 9
2025-12 12 11
2025-11 14 11
2025-10 15 11
2025-09 13 10
2025-08 13 11
2025-07 14 10
2025-06 12 10
2025-05 12 10
2025-04 13 10
2025-03 13 10
2025-02 12 11
2025-01 13 10
2024-12 14 11
2024-11 14 11
2024-10 15 12
2024-09 16 12
Ejere
LaRocca Holding ApS · CVR 40023844 Legal ejer 100 % Fra: 14.11.2018
Direktion
Jerry Kadriev Direktør Fra: 11.03.2009
Stiftere
ApS KBUS 38 nr.3117 · CVR 19270939 Stifter Fra: 22.05.2002
nøgletal 2026 2025 2024 2023 2022 2021
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 4.826.1313.709.0924.910.5295.330.6295.161.2063.174.535
Driftsresultat 87.513-1.097.745-676.538187.812803.183-212.704
Resultat før skat 40.437-1.103.567-610.114256.222806.915-221.140
Årets resultat 241.180-1.059.910-477.919197.895642.066-173.980
Egenkapital 125.000-616.002443.908921.827723.93281.866
Aktiver i alt (balance) 1.734.6281.945.5022.711.4703.105.1592.930.8383.636.192
Selskabskapital 125.000125.000125.000125.000125.000125.000
Gæld i alt 1.609.6282.561.5042.267.5622.172.3662.199.2733.554.326
Likvide beholdninger 149.051180.83935.05394.423490.634683.221
Antal ansatte (årsrapport) 0015121312
Lønomkostning pr. ansat ——364.178422.549330.604280.563
Soliditetsgrad 7,2 %-31,7 %16,4 %29,7 %24,7 %2,2 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-10-16
Revisor: KRESTON CMStatsautoriseret Revisionsinteressentskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-12-15
Revisor: KRESTON CMStatsautoriseret Revisionsinteressentskab
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-11-26
Revisor: KRESTON CM
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-12-19
Revisor: KRESTON CM
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-11-21
Revisor: KRESTON CM
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-12-06
Revisor: KRESTON CM
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/07 2025 – 30/06 2026 KRESTON CMStatsautoriseret Revisionsinteressentskab vis rapport
01/07 2024 – 30/06 2025 KRESTON CMStatsautoriseret Revisionsinteressentskab vis rapport
01/07 2023 – 30/06 2024 KRESTON CM vis rapport
01/07 2022 – 30/06 2023 KRESTON CM vis rapport
01/07 2021 – 30/06 2022 KRESTON CM vis rapport
01/07 2020 – 30/06 2021 KRESTON CM vis rapport
01/07 2019 – 30/06 2020 KRESTON CM vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.