← tilbage
Gem favorit

Upfront Security A/S

ReklamebeskyttetKontaktoplysninger må ikke bruges til markedsføring.

CVR 40065954 Aktiv A/S 4720 Præstø
Årets resultat 2025 1.927.552 1,9 mio DKK
CVR-nummer40065954
status Aktiv
virksomhedsformAktieselskab
stiftet2018-11-26
kapitalDKK 50.000
telefon55701011
e-mailinfo@upfrontsecurity.dk
hjemmesidewww.upfrontsecurity.dk
sidst opdateret2026-07-03
Beliggenhed
adresse Strandvejen 1, 4720 Præstø
by4720 Præstø
kommuneVordingborg Kommune
Ansatte (CVR)
2026-07 49 ansatte · 32 årsværk
+5 ansatte (+11 %) siden juli 2025
månedansatteårsværk
2026-07 49 32
2026-06 52 35
2026-05 55 36
2026-04 53 33
2026-03 47 30
2026-02 46 26
2026-01 45 29
2025-12 46 26
2025-11 58 24
2025-10 56 33
2025-09 44 24
2025-08 42 23
2025-07 44 23
2025-06 48 26
2025-05 48 29
2025-04 45 25
2025-03 42 23
2025-02 37 21
2025-01 33 20
2024-12 37 19
2024-11 40 18
2024-10 39 16
2024-09 27 15
2024-08 28 15
Ejere
VASIK ApS · CVR 34483760 Legal ejer 25–33,32 % Fra: 01.07.2026
Upfront Group ApS · CVR 42973912 Legal ejer 66,67–89,99 % Fra: 24.01.2023
Direktion
Kim Shaban Winckler Direktør Fra: 26.11.2018
Bestyrelse
Søren Winckler Formand Fra: 26.02.2026
Peter Andreasen Bestyrelsesmedlem Fra: 01.07.2026
Kim Shaban Winckler Bestyrelsesmedlem Fra: 26.02.2026
Stiftere
Kim Shaban Winckler Stifter Fra: 26.11.2018
nøgletal 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Nettoomsætning ——————
Bruttoresultat 16.730.94610.129.4068.261.1214.343.6601.510.473665.288
Driftsresultat 2.464.339617.754976.619816.739319.295-128.864
Resultat før skat 2.478.669629.628976.809804.078314.071-130.179
Årets resultat 1.927.552479.903759.312625.465244.653-101.952
Egenkapital 2.915.7151.488.1631.708.260948.948323.48378.830
Aktiver i alt (balance) 5.113.3002.662.0033.348.6762.193.123791.386725.912
Selskabskapital 50.00050.00050.00050.00050.00050.000
Gæld i alt 2.197.5851.173.8401.640.4161.244.175467.903647.082
Likvide beholdninger 899.975365.651796.743743.350337.715157.660
Antal ansatte (årsrapport) 271813744
Lønomkostning pr. ansat 524.945526.096536.683485.404——
Soliditetsgrad 57,0 %55,9 %51,0 %43,3 %40,9 %10,9 %
Årsrapport vis
info
Offentliggjort: 2026-02-23
Revisor: Algade Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2025-06-24
Revisor: Algade Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2024-05-06
Revisor: Algade Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2023-01-23
Revisor: Algade Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2022-04-01
Revisor: Algade Revision
XBRL (rådata)
vis
info
Offentliggjort: 2021-06-09
Revisor: Algade Revision
XBRL (rådata)
Alle årsrapporter (7)
periodeoffentliggjortrevisor
01/01 2025 – 31/12 2025 Algade Revision vis rapport
01/01 2024 – 31/12 2024 Algade Revision vis rapport
01/01 2023 – 31/12 2023 Algade Revision vis rapport
01/01 2022 – 31/12 2022 Algade Revision vis rapport
01/01 2021 – 31/12 2021 Algade Revision vis rapport
01/01 2020 – 31/12 2020 Algade Revision vis rapport
26/11 2018 – 31/12 2019 Algade Revision vis rapport

Ejer du virksomheden? Bekræft ejerskab for at styre, hvad siden viser.